Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
9

Doradca klienta Danzig

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do innych osób a klienci długo po rozmowie pamietają Cię, jako osobę entuzjastyczną i pełną życzliwości, Competence Call Center jest miejscem dla Ciebie. Jeśli chcesz świadczyć naszym klientom usługi na najwyższym poziomie, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Doradca klienta

Twoje zadania:

  • Telefoniczne i mailowe opracowanie zapytań klientów
  • Wprowadzanie danych klientów i prowadzenie dokumentacji przy użyciu różnych narzędzi systemowych

Twój profil:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w mowie i w piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana
  • Doświadczenie w kontakcie z klientem
  • Wysoki poziom kompetencji komunikacyjnych
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiazań
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w teamie
  • Pozytywna i pewna siebie postawa

Oferujemy:

  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami w ramach zróżnicowanych zadań
  • Elastyczne godziny pracy (pełny etat; niepłlny etat)
  • Możliwość współpracy z wiodacymi partnerami w biznesie
  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji
  • Zaangażowany i zmotywowany team
  • Możliwość dalszego rozwoju w kierunku customer service
  • Wewnetrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe

Nasz team HR, Aleksandra Kasperska i Magdalena Nowakowska, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała wyślij swoją aplikację.

Ta oferta nie odpowiada do końca Twoim oczekiwaniom? Sprawdź nasze inne oferty pracy klikajac tutaj.

O nas: CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klientów w Europie. Ponad 8.000 specjalistów w 22 lokalizacjach w 11 krajach europejskich dostarczają  międzynarodowe rozwiązania w dziedzinie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Dein HR Team Danzig