Brasov
Sei dabei!
Offene Stellen:
16

Magyar nyelvű oktató (N/F) | Brasov

Készen állsz arra, hogy haladj a karriereddel? Ha folyékonyan beszélsz magyarul, szenvedélyesen adod át a tudást és tapasztalathalmazt, és lelkesen akarsz segíteni a csapatod teljes potenciáljának elérésében, akkor ez a tökéletes munkahely a te számodra!

Keresünk brassói csapatunkhoz:

Magyar nyelvű oktató (N/F)

Feladatok:

  • tréningek szervezésének támogatása, fejlesztési és képzési koncepciók, programok tervezése az üzleti igényeknek megfelelően
  • projekt-alapú képzési témák kidolgozása
  • az erősségek és gyengeségek azonosítása
  • minőségbiztosítás, valamint a szakmai és kommunikációs készségek fejlesztése
  • a kollégák munkájának rendszeres ellenőrzése, értékelése
  • a csapat támogatása

Elvárások:

  • lelkesedés és öröm az új és jelenlegi alkalmazottak képzésében és motiválásában
  • korábbi tapasztalatok az ügyfélszolgálatban
  • előnyt jelent a felnőttképzésben való jártasság, vagy oktatóként szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek (MS Office, PowerPoint, Excel)
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs készség magyar nyelven
  • az angol és a román nyelv jó ismerete fontos
  • a munka strukturált és felelősségteljes megközelítése
  • empatikus, segítőkész hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Nagyszerű üdvözlő bónuszt adunk Önnek tapasztalatai alapján ha csatlakozik csapatunkhoz augusztus és október között
  • izgalmas vagy kihívást jelentő tevékenységek
  • karrierépítés lehetősége, egy projekt szakmai tartalmának kidolgozása
  • versenyképes alapbér, teljesítményarányos bónusz és egészségbiztosítás
  • fiatal, dinamikus és lelkes csapat
  • elegáns környezet (nyitott iroda)

Csatlakozzon csapatunkhoz – Jelentkezzen most!

Ha a fentiek nem érdekelnek, a következő back office-os pozíciókat ajánljuk neked: Dealer support ügyfélszolgáltatás, értékesítés támogatás, kezelési költség, reklamációk, közösségi médiás, illetve számlázási és fizetési tevékenységek, ellátásilánc-menedzsment.

Kérdéseire örömmel válaszol HR vezetőnk, Elena Virlan és csapata a +40 268 30 94 94 telefonszámon. A jelentkezéseket a következő e-mail címen kell küldeni: jobs.brasov@yourccc.com
Rólunk: 1998-as alapításunk óta szenvedélyünk a kiváló ügyfélszolgálat, és küldetésünk az ügyfelek boldoggá tétele. Ha olyan helyen szeretne dolgozni, ahol a kollégák barátokká válnak, és ahol az Európában való továbblépés lehetősége nem üres ígéret, akkor üdvözöljük Önt a CCC csapatában.

Dein HR Team Brasov