Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
8

Młodszy Specjalista ds. Personalnych/Rekruter z językiem niemieckim | Danzig

Jesteś osobą otwartą na wyzwania? Masz doświadczenie w prowadzeniu rozmów rekrutacyjnych? Dbasz zarówno o pozytywne doświadczenia kandydata jak i zachowanie wszelkich procedur? W takim razie mamy coś dla Ciebie!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Młodszy Specjalista ds. Personalnych/Rekruter z językiem niemieckim

Twoje zadania:

  • Preselekcja aplikacji, przeprowadzanie wstępnych rozmów telefonicznych oraz rozmów rekrutacyjnych
  • Planowanie, przeprowadzanie i przygotowywanie wewnętrznych oraz zewnętrznych akcji rekrutacyjnych
  • Planowanie i przygotowywanie szkoleń
  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych kandydatów
  • Poszukiwanie i wybór kanałów rekrutacyjnych dopasowanych do grup docelowych
  • Przygotowywanie profilów kandydatów oraz opisów stanowisk
  • Raportowanie i analiza kluczowych danych oraz określanie działań ukierunkowanych na osiągnięcie celu
  • Utrzymywanie kontaktu z agencjami pracy, doradcami zawodowymi oraz instytucjami edukacyjnymi
  • Ścisła współpraca z zespołami kierowniczymi oraz współpracownikami

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki dot. Zarządzania zasobami ludzkimi lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz dobra znajomość przepisów Kodeksu Pracy
  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego i niemieckiego oraz dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem)
  • Biegła znajomość aplikacji pakietu MS Office
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne
  • Samodzielność, empatia, proaktywna postawa, nastawienie na realizację wyznaczonych zadań

Oferujemy:

  • Zróżnicowane i pełne wyzwań środowisko pracy
  • Realny i aktywny wpływ na rozwój naszej lokalizacji w Gdańsku
  • Praca w zmotywowanym, dynamicznym i otwartym na Twoje pomysły zespole HR, płaska struktura organizacyjna
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Możliwość dalszego rozwoju wewnątrz struktury naszej międzynarodowej firmy
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie, bonusy oraz prywatna opieka medyczna
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre darmowe napoje i regularne dostawy świeżych owoców

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR, Aleksandra Kasperska i Magdalena Nowakowska, z chęcia odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jesli ta oferta pracy Cie zainteresowala wyslij swoja aplikację (format PDF) w języku niemieckim.

Ta oferta nie odpowiada do konca Twoim oczekiwaniom? Sprawdz nasze inne oferty pracy klikajac tutaj.

O nas: Od momentu założenia w 1998 r. doskonała obsługa klienta jest naszą pasją, a zadowolenie klientów naszą misją. Jeśli szukasz miejsca, w którym lubisz pracować, gdzie koledzy stają się przyjaciółmi i gdzie możliwości awansu, również na arenie międzynarodowej, nie są pustymi obietnicami, zapraszamy do zespołu CCC.

Dein HR Team Danzig