Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
7

Office Assistant Danzig

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Office Assistant

Główne zadania:

  • obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
  • gromadzenie, nadzorowanie i przechowywanie dokumentacji,
  • prowadzenie spraw administracyjnych i zaopatrzeniowych biura,
  • raportowanie i tworzenie zestawień zlecanych bezpośrednio przez przełożonych,
  • koordynacja relacji z podwykonawcami

Twój profil:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 (w mowie i pismie),
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie, kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe,
  • Możliwość sprawdzenia się w zróżnicowanym środowisku pracy,
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre,
  • Zaangażowany i zmotywowany team,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR, Aleksandra Kasperska i Magdalena Nowakowska, z checia odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jesli ta oferta pracy Cie zainteresowala wyslij swoja aplikacje.

Ta oferta nie odpowiada do konca Twoim oczekiwaniom? Sprawdz nasze inne oferty pracy klikajac tutaj.

O nas: CCC jest jedną z wiodących korporacji świadczącą usługi w zakresie kompleksowej obsługi klientów w Europie. Ponad 8.500 specjalistów w 22 lokalizacjach w 11 krajach europejskich dostarcza międzynarodowe rozwiązania w dziedzinie obsługi klienta na najwyższym poziomie.

Dein HR Team Danzig