Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
48

Office Assistant / Front Desk | Gdansk

Jeśli lubisz kontakt z innymi ludźmi, a biuro i administracja nie mają przed Tobą żadnych tajemnic, to TELUS International jest idealnym miejscem dla Ciebie. To wyjątkowy talent, aby sprawić, by ludzie czuli, że są w dobrych rękach. Jeśli szukasz pracy w obszarze administracji, mamy dla Ciebie idealną pracę.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Office Assistant / Front Desk

Twoje zadania:

  • obsługa korespondencji firmowej, przyjmowanie, rejestrowanie i wysyłanie poczty,
  • nadzorowanie i przechowywanie dokumentacji,
  • odpowiedzialność za zaopatrzenie i administrację biura,
  • raportowanie i tworzenie zestawień zlecanych bezpośrednio przez przełożonych,
  • dbanie o relacje z podwykonawcami

Twój profil:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2 w mowie i piśmie,
  • biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie, kultura osobista,
  • doświadczenie w pracy biurowej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwość zmierzenia się z wyzwaniami w ramach zróżnicowanych zadań
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro w świetnej lokalizacji
  • Zaangażowany i zmotywowany team
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery zawodowej
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe
  • Prywatna opieka medyczna i zniżki na siłownię

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR, Aleksandra Kasperska, Małgorzata Redelbach, Aigul Sourbaeva oraz Paweł Szejgiec, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała wyślij swoją aplikację.

Ta oferta nie odpowiada do końca Twoim oczekiwaniom? Sprawdź nasze inne oferty pracy klikając tutaj.

Dostosowaliśmy nasz proces rekrutacji i wszystkim kandydatom oferujemy obecnie rozmowy online.

O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja – w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 50 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

15789

Dein HR Team Danzig