Brasov
Sei dabei!
Offene Stellen:
16

Sales Support with Hungarian | Brasov

Cauti sa te dezvolti profesional si sa preiei mai multa responsabilitate intr-un mediu nou si in continua dezvoltare?

Responsabilul de Sales Support se ocupa de comunicarea cu reteaua de distribuitori din Ungaria si echipa de Vanzari și Marketing a partenerului nostru de afaceri (fostul UPC Direct).

Pentru echipa noastra din Brasov cautam suport pentru:

Sales Support with Hungarian

Responsabilitati principale:

  • Intretinerea bazei de date a dealerului (procesul de intrare-iesire a dealerului)
  • Crearea de noi dealeri si tehnicieni in sisteme
  • Gestionarea modificarilor precum schimbarea numelui companiei, modificarea conexiunii bancare
  • Demo gestionare cont
  • Suport in cazul implementarii noilor procese
  • Suportul echipei de Vanzari si Marketing din Budapesta privind baza de date a dealerilor

Cerinte:

  • Abilitati lingvistice: abilitatile avansate de limba maghiara, atat scris cat si vorbit, reprezinta un avantaj engleza intermediar
  • Software: utilizator avansat al Microsoft Excel
  • Atentie puternica la detalii si abilitati organizationale
  • Capacitatea de a lucra independent
  • Experienta intr-o pozitie similara sau cunoasterea directa a produsului si a proceselor UPC Direct

Ce oferim:

  • Bonus de bun venit raportat la experienta dumneavostra profesionala
  • Activități provocatoare și variate care te invită să modelezi serviciile pentru unul dintre clienții noștri de top
  • Oportunitati de avansare in cadrul companiei noastre multinationale
  • Salariu atractiv si asigurare medicala
  • Echipa motivata si foarte pozitiva
  • Un mediu de lucru modern si o atmosfera de lucru foarte placuta.

Alatura-te echipei noastre acum!

Daca ceea ce ti-am prezentat mai sus nu ti se potriveste avem deschise urmatoarele pozitii pentru specialisti back office: Dealer Support, Sales Support, Dealer Commission Control, Complaints Handling, Social Media Moderation, Billing & Collection Specialists and Supply Chain Associate.

Echipa noastra de recrutare  asteapta CV-ul tau la adresa job.brasov@yourccc.com si este disponibila pentru orice intrebari la numarul de telefon +40 268 30 94 94

Despre noi: Inca de la infiintarea companiei in 1998, misiunea si pasiunea noastra a fost sa oferim servicii excelente si sa facem clientii fericiti. Daca esti in cautarea unui loc de munca unde colegii iti vor deveni prieteni iar oportunitatile de avansare in cadrul intregii companii nu sunt doar promisiuni, atunci iti uram bine ai venit in echipa CCC.

Dein HR Team Brasov