Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
56

Social Media Specialist dla międzynarodowej marki modowej | Gdansk

Interesujesz się modą? Media społecznościowe nie są dla Ciebie tajemnicą? Mamy dla Ciebie idealną pracę.

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Social Media Specialist dla międzynarodowej marki modowej

Twoje zadania:

  • Odpowiadanie na zapytania klientów
  • Reagowanie na bieżąco na pojawiające się informacje w poszczególnych mediach
  • Udzielanie klientom wskazówek i informacji związanych z procedurami naszego partnera biznesowego

Twój profil:

  • Bardzo dobre umiejetności komunikacyjne z biegłą znajomością języka polskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1
  • Znajomość aplikacji społecznościowych
  • Doświadczenie w Call Center lub w obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie modą
  • Dyspozycyjność, elastyczność, niezawodność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Kompleksowe szkolenie produktowe i intensywne wdrożenie
  • Elastyczne planowanie grafiku (praca w pełnym wymiarze godzin) dla zapewnienia równowagi między życiem zawodowym a prywatnym
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Bardzo dobre połączenie z komunikacją miejską ze względu na lokalizację
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre z nowoczesnymi miejscami pracy, jak i darmowymi napojami i owocami
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonusy uznaniowe

Zostań częścią naszego zespołu i aplikuj!

Nasz team HR, Małgorzata Redelbach i Kornelia Regenbrecht, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Jeśli ta oferta pracy Cię zainteresowała wyślij swoją aplikację.

Ta oferta nie odpowiada do końca Twoim oczekiwaniom? Sprawdź nasze inne oferty pracy klikajac tutaj.

O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja – w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 50 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów.

9642

Dein HR Team Danzig