Danzig
Sei dabei!
Offene Stellen:
34

Team Manager z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d) | Gdansk

Operacje biznesowe, Call Center KPI i motywacja pracowników to dla Ciebie nie tylko puste frazy, ale wiesz dokładnie, co się za tym kryje? Mamy dla Ciebie idealną pracę!

Zespół naszej lokalizacji Gdańsk poszukuje aktualnie osób na stanowisko

Team Manager z językiem angielskim dla projektu Social Media (m/f/d)

Twoje zadania:

  • Zarządzanie codziennymi operacjami
  • Zapewnienie stałej jakości i produktywności
  • Coaching, shadowing i wspieranie pracowników
  • Wsparcie przy rozwoju procesów
  • Przeprowadzanie feedbacków i rozmów z pracownikami
  • Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników KPI istotnych dla projektu

Twój profil:

  • 3+ lat doświadczenia w obsłudze klientów w obszarach sprzedaży/technicznych
  • Biegła znajomość języka polskiego oraz bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb szkoleniowych i wspierania rozwoju programów
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i dbałość o szczegóły
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w środowisku Call Center
  • Wielozadaniowość i priorytetyzacja

Oferujemy:

  • Możliwość współpracy z wiodącymi partnerami w biznesie
  • Zaangażowany i zmotywowany zespół
  • Możliwość rozwoju i współtworzenia nowego projektu
  • Wewnętrzne szkolenia i możliwości kształcenia się
  • Stałe wynagrodzenie oraz bonus oparty na osiąganych wynikach
  • Możliwości kariery w międzynarodowej firmie
  • Nowoczesne biuro w kompleksie Olivia Business Centre
  • Darmowe owoce, napoje i prywatna opieka medyczna

Nasz zespoł HR, Aleksandra Kasperska, Małgorzata Redelbach i Aigul Sourbaeva, z chęcią odpowie na Twoje pytania pod numerem telefonu: +48 58 882-2888. Wyślij nam swoją aplikację na jobs.gdansk@telusinternational.com lub kliknij "Aplikuj".

 O nas: Doskonała obsługa klienta to nasza pasja – w 2020 roku Competence Call Center połączyło się z TELUS International i jest teraz jego częścią. Od tego czasu 50 000 członków zespołu zapewnia najlepszą obsługę klienta w ponad 50 językach dla międzynarodowych i dobrze znanych partnerów

15553

Dein HR Team Danzig