Bratislava
Sei dabei!
Offene Stellen:
1

Workforce Specialist / Plánovač pracovného času | Bratislava

Workforce Specialist / Plánovač pracovného času

Náplň práce:

  •  plánovanie pracovného času zamestnancov na týždennej a mesačnej báze
  •  kontakt pre zamestnancov pre všetky otázky ohľadom naplánovaného pracovného času
  •  efektívne využívanie pracovnej sily na dosiahnutie úrovne služieb a výkonnosti
  •  spracovanie žiadostí o dovolenku a vyhodnotenie štatistík týkajúcich sa projektov
  •  úzka spolupráca s projektovým manažmentom a partnermi

Čo očakávame:

  •  veľmi dobrá znalosť programu MS Excel (ako napr. výpočet vzorcov, formátovanie, kontigenčné grafy…)
  •  dobrá znalosť angličtiny (komunikácia v anglickom jazyku)
  •  silné analytické zručnosti
  •  dôkladnosť
  •  komunikačné zručnosti a tímová práca
  •  schopnosť reagovať na požiadavky ad hoc
  •  inovatívnosť a flexibilita
  •  empatia
  •  skúsenosti s programom Microsoft Visual Basic for Applications (VBA) výhodou

Čo ponúkame:

  •  moderný office
  •  možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
  •  možnosť osobného rozvoja
  •  flexibilné plánovanie pracovného času
  •  "Member gets Member" (Poznáš niekoho, kto by u nás chcel pracovať? Predstav nám ho a môžeš získať atraktívny bonus!)
  •  káva a čaje po celý deň zdarma
  •  každý týždeň pre všetkých čerstvé ovocie
  •  tímové akcie (teambuildingy, spoločné podujatia pre zamestnancov)
  •  oddychová miestnosť (Chill-Out-Room)
  •  Týždeň zdravia
  •  karta Multisport, umožňujúca neobmedzený vstup na rôzne športoviská za veľmi výhodnú cenu
  •  vzdelávací program pre zamestnancov

Plat 1 400 € pri plnom úväzku.

Náš recruitingový tím Vám rád zodpovie všetky Vaše otázky na císle +421 2 3301 7006.

Stále to pre Vás nie je to pravé? Dalšie zaujímavé pracovné ponuky nájdete tu.

CCC je jednou z vedúcich spoločností v oblasti profesionálnych služieb starostlivosti o zákazníka v Európe. Viac ako 8.500 profesionálov poskytuje v 22 pobockách v 11 krajinách medzinárodné služby zákazníckeho servisu na najvyššej úrovni.

Dein HR Team Bratislava